O nás

Pripravujeme pre Vás Festival zdravia Čadca

Zdravé Kysuce vznikli vďaka Festivalu zdravia Čadca

Vďaka pozitívnym ohlasom verejnosti a prísľubu vedenia mesta Čadca pokračovať každoročne s Festivalom zdravia Čadca vzniklo občianske združenie Zdravé Kysuce.


Chceme, aby sa festival mohol ešte viac nadýchnuť.

 

 

A práve vďaka Zdravé Kysuce o.z., vieme do Festivalu zapojiť ešte viac lokálnych ľudí, rozšíriť jednotlivé sekcie a priniesť ešte hodnotnejších hostí do mesta Čadca a Kysuckého regiónu.

 

Zdravé Kysuce o.z. sa bude venovať aj rôznym ďalším aktivitám, ktoré budú zvyšovať informovanosť, prevenciu a zlepšovať vedomosti v oblasti zdravia počas roka. Aktívne oslovujeme sponzorov a partnerov, aby sme na tieto aktivity nazhromaždili prostriedky.

 

Najviac podporíte nás, Festival zdravia Čadca či iné aktivity, ak sa zúčastníte našich projektov zameraných na ľudské zdravie.

 

Ako vznikol I. ročník Festivalu zdravia Čadca?

Zubná klinika PETRAMED pri príležitosti svojho 30teho výročia v spolupráci s Mestom Čadca pripravili v roku 2023 veľké kultúrne podujatie, ktorého hlavnou témou je naše zdravie. Desiatky lekárov, zdravotníkov, dobrovoľníkov a nadšencov prišli na Festival zdravia Čadca. 

 

Zadarmo ste s nimi mohli hovoriť o tom, čo Vás trápi, poradiť sa, konzultovať a pýtať sa rôzne témy ohľadom zdravia. Či už svojho alebo svojich detí a blízkych.

Dozvedeli sme sa množstvo hodnotných informácií, zasmiali sa, zabavili sa, ale hlavne sme spoločne prežili príjemný deň, kde ste sa zabavili Vy aj Vaše deti.


Festival mal veľký úspech a vďaka energii, finančným prostriedkom a tímu z Petramedu si vyslúžil aj pozornosť mesta, kedy priamo primátor prisľúbil, že budú každoročne podporovať a spoluorganizovať takéto podujatie pre verejnosť.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete priložiť ruku k dielu? Máte zaujímavý nápad? Chcete sa stať anjelským sponzorom skvelého Festivalu zdravia Čadca?